Sigortasız kredi veren bankalar hangileridir?

Sigortası olmayan kişiye kredi veren bankalar internet üzerinden araştırılıyor.

Sigortasız kişiye kredi veren bankalar aslında oldukça çok. Ancak bankanın sigortasız kişiye kredi vermesi için bazı şartların oluşması gerekir. Bilindiği gibi banka, sizin kullanmak istediğiniz krediyi ödeyebilir olduğunuzu gördüğü an kredinizi onaylar. Çünkü bankanın verdiği parayı sağlıklı bir şekilde geri alması gerekir. Ne kadar çok düzenli ödeme yapan müşterisi olursa o kadar iyi olur.

Eğer sigortanız yoksa kredi kullanabilir miyim diye düşünüyorsanız evet kredi kullanabilmeniz mümkün. Sigortasız kişiye kredi veren bankaları 2019 yılında da oldukça çok. Ancak bankalar sizlerde bazı karşılıklar beklemektedir. Örneğin ipotek. Sizler sahip olduğunuz bazı değerli mülkleri bankaya ipotek ettirerek kredinizi onaylatabilirsiniz. Bu sayede banka kendi riskini düşürmüş olacak ve sizlere kredi verebilecektir.

Eğer kira gelirleri gibi gelirleriniz varsa 2019 sigortasız kişiye kredi veren bankalar sizlere kredi verebilir. Bankalara kredi başvurusu yaparken kira gelirinizi belgeleyerek bankalara sunabilirsiniz. Ayrıca kredi kullanmak istediğiniz bankada vadeli mevduatınız varsa yine kredi kullanma olasılığınız oldukça artacaktır. Sigortası olmayanlar buradaki yöntemlerle kredi başvurusu yapıp kredi kullanabilirler.

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir