Nisan 11, 2019

Kimler hibe kredi alabilir?

2 min read

Devlet destekleri ile sunulan birbirinden farklı çalışmalara bakar iseniz, genellikle özel işyeri kuracak olan ve banka konusunda sıkıntılı faizler ile uğraşmak istemeyenler için, eğer etkin ve kaliteli bir proje var ise, devlet tarafından onaylanarak özel hibe kredileri alınabiliyor. Aslında hibe desteği olarak da sunulabilir bu destekler çünkü, bizzat iş yerinizin büyümesi ve yeni bir iş yeri açmanız konusunda alacağınız krediler ile, doğrudan ilgili bir hizmet alacaksınız.

Hibe Kredi Nedir?

Hibe kredisi, devlet tarafından sunulan ve genellikle olumlu işler için kullanılan bir geri ödemesiz kredi desteğidir. Yani devletin size bir nevi hibe olarak verdiği ve bu parayı yalnızca işiniz için kullanmanızı istediği bir destektir. Belgeleri ve dokümanları ile bu kullanımı devlete kanıtladığınız vakit, kredi için ya hiç ödeme yapmıyorsunuz, yahut faiz desteği ile faiz ödemeden yapıyorsunuz aynı geri ödemeyi. Bu konuda hem doğrudan hibe kredisi mevcut, hem de faiz destekli krediler mevcut.

Sizin için en önemlisi olan kredi hangisi ise, bizzat o kredi çalışmalarına ulaşarak kendinizi ön plana çıkarmanız yeterli olacaktır. Kaçırılmayacak fırsatlar ve kullanım çalışmaları, bu tarz destekler ile sürekli yükselmeye devam ediyor. Hem alanında uzman, hem de bizzat işinin ehli olan ve bu konuda kaliteli ve başarılı bir vizyon belirleyen her firma için, özel filtre listesini geçtikten sonra, bizzat hibe kredisi alabilirsiniz. Bunun şartları, şirkete ve yapılacak olan işin türüne göre değişiyor. Alanında uzman olarak hizmet veren bir firma, her türlü güncel hizmeti sürdürmeye devam ediyor! Kaçırmayın.

Peki Bu Destekleri Nasıl Alabiliriz?

Hibe kredilerinin güncel ve büyük bir şekilde yenilenmesi için, günümüzde etkin ve yenilikçi çözümler yaratan firmalar oldukça büyük işler yapıyor. Bu amaçla hem sade, hem de etkin hizmetlere ulaşmak için, bankalara ulaşabilir ve devlet tarafından sunulan KOSGEB kredilerinin, hibe bölümüne el atabilirsiniz.

Güncel bilgileri ister bölge ofislerine uğrayarak, isterseniz de bizzat merkez ofisine uğrayarak organize edebilir, size daha uyumlu halde öğrenebilirsiniz! Çalışmalar için geç kalmamalısınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.