Gelir belgesiz kredi veren bankalar?

Kredi ürünlerinden yararlanmak istediğinizde çeşitli nedenlerden dolayı gelir belgesi gösterememe durumu yaşayabilirsiniz. Bu durumu yaşayanlar kredi kullanmakta zor anlar yaşamaktadır. Bankalar her zaman gelir belgesine öncelik tanır. Çünkü sizin krediyi ödeyebilir durumda olduğunuzu kanıtlayan tek belge gelir belgenizdir. Ancak gelir belgesiz kredi veren bankalar da yok değil. Kredi Faiz Hesaplaolarak yaptığımız araştırmada, gelir belgesi olmadan kredi veren bankalar arasında Türkiye Ekonomi Bankası,  Garanti Bankası ve Finansbank bankalarını tavsiye edebiliriz.

Bankalar Gelir Belgesi Olmadan Nasıl Kredi Verir

Belirttiğimiz gibi bankalar sizin krediyi ödeyebilir durumda olduğunuzu gelir belgenizden anlarlar. Ancak yukarıda belirttiğimiz 3 banka gelir belgesi istemden kredi ürünlerinden yararlanmanızı sağlayabilir. Bu krediden yararlanmanız için geçmişteki bankalar ile olan ilişkiniz çok önemlidir. Geçmişte kredi kullanmışsanız veya kredi kartına sahipseniz ve bu ürünlerin ödemelerini eksiksiz olarak zamanında yapmışsanız kredi notu bakımından olumlu bir imaj çizersiniz. Bankalarda kredi notunuzu bir referans olarak görür ve gelir belgesi istemeden kredinizi onaylayabilir.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Kredi Faiz Oranları

Türkiye Ekonomi Bankası sizlerden dosya masrafı almıyor. Sadece 76TL sigorta ücreti kesiyor. 36 aya kadar %1,39 faiz uyguluyor. Finansbank 36 aya kadar vade  yapıyor ve faiz oranı %1,69 olarak belirleniyor. Garanti Bankası ise 36 ay vadeye %1,29 faiz oranı uyguluyor.

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir