Mart 24, 2019

Denizbank gelir belgesiz kredi başvurusu nasıl yapılır?

2 min read

Denizbank kredi ürünlerinden yararlanarak nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Denizbank gelir belgesiz kredi başvurusu ile de sadece nüfus cüzdanınız ile kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir ve kredinizi kullanabilirsiniz.

Denizbank’ın sunduğu gelir belgesiz kredi ile hiç bir evrak göstermeden kredinizi kullanabilirsiniz. Genel olarak bankalar kredi vermeden önce bazı evraklar istemektedir. Bu evraklar genel olarak nüfus cüzdanı fotokopisi, gelir belgesi ve ikametgah belgesidir. Çoğu banka bu evraklar olmadan kişilere kredi vermemektedir. Ancak Denizbank hiç bir belge istemeden bazı müşterilerine kredi vermektedir.

Denizbank yüksek kredi notuna sahip ve ödemelerini aksatmayan kişilerin kredilerini hazır tutmaktadır. Bankanın sisteminde bir kişinin ne kadar kredi kullanabileceği önceden tespit edilmektedir. Sizler de bankaya başvuruda bulunduğunuzda banka hazır olarak bankadan ne kadar ve kaç vadede kredi kullanacağınızı sizlere bildirir. Kredinizi bu tutara göre kullanırsınız. Buradan anlaşıldığı gibi kredi tutarını banka belirlemektedir. Eğer bankanın belirlediği tutardan daha yüksek bir tutarda kredi kullanmak istiyorsanız ayrı bir başvuru yapmanız gerekmektedir.

Banka gelir belgesiz kredi başvurusu yapıp kredisi onaylananlardan istediği zaman ek belge ve kefil isteyebilmektedir. Genel olarak kişilere verilen onay sonrasında bu tarz evraklar istenmemektedir. Ancak bankanın politikaları gereğince kefil ve ek belge isteme hakkını saklı tutmaktadır. Bu yüzden kredi onayı aldıktan sonra kredi tutarını kullanmak istediğinizde banka sizlerden kefil veya gelir belgesi gibi belgeler isteyebilmektedir.

Denizbank gelir belgesiz kredi ürününe başvurmak için Denizbank’ın resmi sitesini tıklayabilirsiniz. Açılan sayfada gerekli bilgileri doldurmanız ve formu göndermeniz yeterlidir. Banka 5 dakika gibi kısa bir süre içerisinde sizlere kredi sonucunuzu bildirecektir. Krediniz onaylandıktan sonra bankanın herhangi bir şubesine giderek kredinizi kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.